Bestyrelsen

BESTYRELSEN

Formand: Jørgen Arntoft-Glavind, Blåbærhaven 6.

Tlf. 40790434.

Mail: glavind@grevestrandby.dk


Kasserer & næstformand: Jørgen Henningsen,Tyttebærkæret 49.

Tlf. 20421725

Mail: henningsen@grevestrandby.dk


Sekretær: Renè Morsing, Blåbærhaven 1 c.

Tlf. 40314594

Mail: rene@grevestrandby.dk


Best.medlem: Alice Søndergaard, Hyldebærlungen 44.

Tlf. 42720454

Mail: alice@grevestrandby.dk

Best.medlem: Anders Engell, Tyttebærkæret 26

Tlf. 28871500

Mail: engell@grevestrandby.dk

E-mail kontakt til bestyrelsen

 
 
 
 
 

Best.medlem: Gunnar Hasle Laursen, Tyttebærkæret 48

Tlf. 21616344

Mail: laursen@grevestrandby.dk

Best.medlem: Poul K. Andersen, Blåbærhaven 1 H

Tlf. 51708181

Mail: poul@grevestrandby.dk

Suppleant: Ole Hans Wind Andersen, Rønnebærkæret 28,

Tlf. 20129361

Mail: ole@grevestrandby.dk

Suppleant: Erling Thornæs Hansen, Tyttebærkæret 17

Tlf. 41512222

Mail: thornaes@grevestrandby.dk